Valencie

Španělsko, Valencie

Typ ubytování:

Hotel

Typ zájezdu:

Poznávací

Strava:

Snídaně

Vybavení:

Doprava:

Letecká

Pokud máte zájem o tento zájezd, vyberte si termín a spočítejte cenu.

cena již od: 13 941,- Kč


Informace k zájezdu

1. den: letecky z Prahy do Valencie, po příletu transfer do hotelu, uby­tování.
2. den: společná dopolední prohlídka nejzajímavějších koutů 3. největ­šího španělského města položeného na Costa del Azhar aneb „pobřeží pomerančových květů“. Návštěva kouzelného malebného historického centra – centrální náměstíčka, rozsáhlé archeologické naleziště s po­zůstatky římských a maurských staveb a artefaktů, katedrála Panny Ma­rie v samém srdci města – pravděpodobně nejstarší valencijská stavba, a jedna z největších atraktivit města, přestavěná z mešity, které předchá­zela vizigótská katedrála, burza s hedvábím Llotja de la Seda, která se díky unikátní gotické architektuře dostala na seznam UNESCO jako jediná valencijská historická památka. Naproti burze stojí modernistická budova centrální tržnice Mercato Central. Odpoledne volný čas, možnost oddychu například v unikátním parku Turia, kde se nachází 9km dlouhý park plný zeleně, zahrad, sportovních hřišť, muzeí vybudovaných v původním ko­rytu řeky, která byla odkloněna, dodnes obklopený 20 původními mosty.
3. den: volný program, možnost fakultativního celodenního výletu „ro­mantický Teruel a středověká vesnice Albarracin“. První zastávka v pro­vinčním městečku Teruel na útesu s panoramatickými výhledy. Procházka středověkými uličkami, kde se nachází i vyhlášené „mauzoleum milenců“ věnované skutečnému příběhu španělských milenců Romea a Julie ze 13. století. Muzeum je spojené s kostelem s úchvatným výhledem na měs­to. Cesta pokračuje do středověké opevněné vesnice Albarracin zapsané na seznamu UNESCO. Podíváme se na maurský hrad, můžeme se projít hradbami nebo se vydat na krátkou túru po jedné z mnoha cest věno­vaných předhistorickému jeskynnímu umění. Společný oběd v místní restauraci (v ceně výletu).
4. den: volný čas, transfer na letiště a odlet do Prahy.

Pořadatelem zájezdu je CK Amico travel, s.r.o.


Termíny zájezdu

Termín dovolené osoba v 1/2 pokoji osoba na přistýlce

Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha – Valencie – Praha, transfer letiště – hotel – letiště, 3x ubytování se snídaní ve 3* hotelu, průvodce, dopolední prohlídka města 2. den, zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje: příplatek za jednolůžkový pokoj (2 990 Kč), vstupy, fakultativní výlety, pobytovou taxu (cca 1,50 Eur/os./noc), pojištění.

Cena fakultativního výletu (orientační): – min. počet 15 os.:

Romantický Teruel a středověká vesnice Albarracin: 65 Eur/os.

Minimální počet účastníků:15 os., změna programu vyhrazena.


Kalkulace ceny zájezdu

Termín ke kalkulaci

Cena (Kč) Počet Cena celkem
osoba v 1/2 pokoji 0,- Kč 0,- Kč
osoba na přistýlce 0,- Kč 0,- Kč

Kalkulace je nastavena pro výpočet pouze jednoho zájezdu - pokud máte zájem o více variant nebo více apartmánů/pokojů stejného typu, stačí, když nám to jednoduše napíšete při rezervaci do poznámky

Celková odhadovaná
cena zájezduKonečná cena se může mírně lišit
a bude Vám potvrzena naším pracovníkem.