Senior Plus - 6 nocí

Česká republika, Lázně Třeboň

Typ ubytování:

Hotel

Typ zájezdu:

Wellness

Strava:

Polopenze

Vybavení:

lázně

Doprava:

Vlastní

Pokud máte zájem o tento zájezd, vyberte si termín a spočítejte cenu.

cena již od: 11 040,- Kč


Informace k zájezdu

Cena/osoba zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, 2x suchá uhličitá koupel - plynová obálka, 2x klasická masáž částečná, 2x peloidokinezioterapie, 2x oxygenoterapie, 1x statinný zábal, 1x uhličitá koupel, lázeňská taxa

Kategorie ubytování
Jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje (SGL nebo DBL – kategorie SUPERIOR).
Pokoje se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem, samostatné WC, fén, lednice, telefon, SAT/TV s rádiem, župany, bezpečnostní schránky, wi-fi, balená voda. 
Některé pokoje s balkonem.


Popis hotelu

Lázeňský komplex Aurora se nachází na západním okraji jihočeského města Třeboně v klidném prostředí rozsáhlého parku na břehu rybníka Svět. Specializuje se na léčení poruch pohybového aparátu, revmatických chorob, poúrazových a pooperačních stavů a celkovou rekondici těla i mysli.

Hlavní léčebnou metodou jsou slatinné koupele a zábaly a dále pak bylinné, uhličité či perličkové koupele, vířivé lázně horních a dolních končetin, skotské střiky, elektroléčebné a světloléčebné procedury, pohybové terapie, masáže, parafínové zábaly, kryoterapie, akupunktura, inhalace, oxygenoterapie, plynové injekce, floating.

Součástí lázeňského komplexu jsou i kongresové prostory, restaurace, bary, obchody, plavecký bazén se slanou vodou, aqua centrum s vodními atrakcemi (tobogán, divoká řeka, whirlpooly, hydromasážní lavice, chrliče, vodní hřib), fitness, tělocvična, sauna, solárium, squash, bowling, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra a internetová místnost.

Bonus ke všem balíčkům: volný vstup do bazénového komplexu, sauny a fitness po celou dobu pobytu

Povinná vstupní lékařská konzultace.


Termíny zájezdu

Termín dovolené Jednolůžkový pokoj Jednolůžkový pokoj s balkonem Dvoulůžkový pokoj Dvoulůžkové pokoje s balkonem
1.11.2020
21.12.2020
13 320,- Kč 14 340,- Kč 11 040,- Kč 11 700,- Kč Rezervovat

Cena/osoba zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, 1x slatinná koupel, 2x klasická ruční masáž částečná, 2x oxygenoterapie, 2x léčebná tělesná výchova skupinová, 2x nordic walking, 1x uhličitá koupel, 1x peloidokinezioterapie, lázeňská taxa

Kategorie ubytování

Jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje (SGL nebo DBL – kategorie SUPERIOR). Pokoje se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem, samostatné WC, fén, lednice, telefon, SAT/TV s rádiem, trezory, župany, wi-fi zdarma, balená voda Bonaqua 1,5 l. Některé pokoje s balkony.


Kalkulace ceny zájezdu

Termín ke kalkulaci

Cena (Kč) Počet Cena celkem
Jednolůžkový pokoj 13 320,- Kč 0,- Kč
Jednolůžkový pokoj s balkonem 14 340,- Kč 0,- Kč
Dvoulůžkový pokoj 11 040,- Kč 0,- Kč
Dvoulůžkové pokoje s balkonem 11 700,- Kč 0,- Kč

Kalkulace je nastavena pro výpočet pouze jednoho zájezdu - pokud máte zájem o více variant nebo více apartmánů/pokojů stejného typu, stačí, když nám to jednoduše napíšete při rezervaci do poznámky

Celková odhadovaná
cena zájezduKonečná cena se může mírně lišit
a bude Vám potvrzena naším pracovníkem.