Vyberte si dovolenou na pár kliknutí

500 - 75 890,- Kč


Poreč

Poreč je významným centrem cestovního ruchu na Istrii a je pozoruhodná svými historickými památkami, které dodávají městu nádech tajemna. Poreč obdržela 1. místo 7x za sebou v soutěži o „Modrý květ“ - nejlepší město na pobřeží Jadranu.

Zelená Laguna

V návaznosti na staré městečko Poreč bylo vybudováno 5 km jižněji jedno z nejznámějších a nejlépe vybavených turistických středisek – Zelená Laguna. Hosté zde najdou skutečně vše, na co si jen vzpomenou. Je zde řada restaurací, kaváren, cukráren, grill–terasy s hudbou, obchody včetně tradičních stánků, mezinárodní Disco–club Byblos. Zelena Laguna má i svoji vyhlídkovou věž s kostelem v přízemí. Jsou zde možnosti provozovat všechny sporty, neboť jsou tu 2 hřiště pro kopanou mezinárodních měřítek (trénuje na nich pravidelně národní mužstvo Chorvatska), je zde 19 antukových tenisových kurtů, 2 kurty s umělým povrchem, hřiště pro volejbal, košíkovou, stolní tenis, asfaltové dráhy pro kolečkové brusle, 4 dráhy pro hru „ boče – koule“, 2 hřiště pro plážový volejbal, prostory pro cvičení aerobiku, a další. Rovněž centrální hala poskytuje možnosti všem halovým sportům. Poblíž zábavního klubu Byblos jsou cvičná golfová hřiště včetně odpaliště. Pláže jsou oblázkové, kamenité a betonová plata s pozvolným vstupem do vody. Pro děti jsou nově vybudována ohražená plata s pískem. Spojení do Poreče je velmi četné, a to autobusem, lodní kyvadlovou přepravou nebo turistickým vláčkem. Zelená Laguna – Ráj pro každého!

Organizujeme pravidelné linky zahraničními autobusy do Chorvatska. 
Odjezdy v pátek z odjezdových míst v ČR. 

Istrie: od 9.6.-15.9.2023

Kvarner: od 9.6.-15.9.2023

Střední Dalmácie : od 2.6.-15.9.2023


Cena obousměrné autobusové dopravy: 

Poreč, Crikvenica, Novi Vinodolski, Selce, Kanegra, Savudrija, Umag, Rovinj: 2400 Kč/os.
Ostrov Krk: od 2400,-/os. (dle konkrétního letoviska)
Karlobag: 2600,-/os.

ODJEZDOVÁ MÍSTA

Hlavní odjezdová místa: Plzeň, Klatovy, Horažďovice, Strakonice, Praha, Příbram, Blatná, Písek, Vodňany, Benešov, Tábor, Kaplice, České Budějovice, Brno
Bez příplatku za předpokladu min. 6 osob: 
Nepomuk, Kladno, Jihlava
S příplatkem 200,- a za předpokladu min. 6 osob: Karlovy Vary, Cheb, Mariánské Lázně, Chomutov, Most, Louny, Slaný, Liberec, Turnov, Mladá Boleslav, Ústí nad Labem, Teplice, Lovosice


Cena zahrnuje: obousměrná přeprava jedné osoby + přeprava zavazadla do 20 kg v zavazadlovém prostoru + příručního zavazadla o hmotnosti 5 kg.
Přeprava zvířat není možná!
Vybrané zájezdy v této destinaci